Хроніка розгляду справ - 23-27 березня 2015 року

Версія для друку

 

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-11-38

факс 287-36-16

 

Хроніка розгляду справ

23-27 березня 2015 р.

 

 

23 березня

 

Судді Конституційного Суду України працювали у колегіях та постійних комісіях, а також готували матеріали справ для розгляду на наступних засіданнях.

 

24 березня

 

Конституційний Суд України на засіданні продовжив обговорення питання про форму розгляду справи за конституційним зверненням публічного акціонерного товариства „УкрСиббанк“ щодо офіційного тлумачення положень частини четвертої статті 559 Цивільного кодексу України.

Суд вирішив розглянути цю справу у формі усного слухання.

 

***

Конституційний Суд України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційним зверненням громадянина Держави Ізраїль Мартинова Володимира Володимировича щодо офіційного тлумачення положень частини другої статті 469 Митного кодексу України.

Суд продовжить розгляд цієї справи на одному з наступних пленарних засідань.

 

25 березня

 

Конституційний Суд України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційним зверненням громадянина Третяка Андрія В’ячеславовича щодо офіційного тлумачення положень частини другої статті 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення у взаємозв’язку з положеннями статті 129 Конституції України.

Суд продовжить розгляд цієї справи на одному з наступних пленарних засідань.

 

26 березня

 

Конституційний Суд України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) частини другої статті 1712 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суд продовжить розгляд цієї справи на одному з наступних пленарних засідань.

 

***

Конституційний Суд України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень абзацу сьомого частини дев’ятої статті 11 Закону України „Про державну допомогу сім’ям з дітьми“.

Суд продовжить розгляд цієї справи на одному з наступних пленарних засідань.

 

27 березня

 

Перша колегія суддів на засіданні розглядала питання про розподіл конституційного подання, що надійшло до Конституційного Суду України від Верховного Суду України, щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частини третьої статті 1, пунктів 7, 8, 9 частини першої, пункту 4 частини другої статті 3, пункту 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України „Про очищення влади“.

         На засіданні колегії затверджено суддю-доповідача.

 

 

 

 

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України