Хроніка розгляду справ - 25-30 січня 2016 р.

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-10-25

факс 287-36-16

 

Хроніка розгляду справ

25-30 січня 2016 року

 

 

25 січня

 

Перша колегія суддів на засіданні розглядала питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 51 народного депутата України щодо офіційного тлумачення положення статті 155 Конституції України „на наступній черговій сесії Верховної Ради України“.

Розгляд цього питання буде продовжено на одному з наступних засідань колегії.

 

***

Третя колегія суддів на засіданні продовжила розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо офіційного тлумачення положення пункту 7 частини першої статті 247 у взаємозв’язку з положеннями частини другої статті 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Ухвалою колегії відмовлено у відкритті конституційного провадження. Здійснюється підготовка справи до розгляду на одному із засідань Суду.

 

***

Постійна комісія з питань бюджету та кадрів на засіданні розглядала питання про погодження проекту кошторису Конституційного Суду України на 2016 рік.

За результатами обговорення рекомендовано винести розгляд цього питання на засідання Суду.

 

26 січня

 

Конституційний Суд України на засіданні прийняв Рішення про затвердження кошторису Конституційного Суду України на 2016 рік.

 

***

Конституційний Суд України на засіданні обговорював питання про об’єднання конституційних проваджень у справах:

- за конституційним поданням 48 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) абзаців тринадцятого, чотирнадцятого пункту 32 розділу І Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи“;

- за конституційним поданням Верховного Суду України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень абзацу першого підпункту 164.2.19 пункту 164.2 статті 164 Податкового кодексу України.

Суд прийняв Ухвалу про об’єднання конституційних проваджень у справах в одне конституційне провадження.

 

***

Перша колегія суддів на засіданні продовжила розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 51 народного депутата України щодо офіційного тлумачення положення статті 155 Конституції України „на наступній черговій сесії Верховної Ради України“.

Колегія суддів прийняла Ухвалу про відкриття конституційного провадження у цій справі. Здійснюється підготовка справи до розгляду на одному із засідань Суду.

 

27 січня

 

Конституційний Суд України на засіданні обговорював питання про форму розгляду справи за конституційним поданням 51 народного депутата України щодо офіційного тлумачення положення „на наступній черговій сесії Верховної Ради України“, яке міститься у статті 155 Конституції України.

Суд прийняв Ухвалу про розгляд справи на пленарному засіданні невідкладно у формі письмового слухання.

 

***

Конституційний Суд України на засіданні продовжив розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням Верховного Суду України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України „Про систему гарантування вкладів фізичних осіб“.

Суд продовжить розгляд цієї справи на одному з наступних засідань.

 

28 січня

 

Судді Конституційного Суду України працювали у колегіях та постійних комісіях, а також готували матеріали справ для розгляду на наступних засіданнях.

 

29 січня

 

Конституційний Суд України на пленарному засіданні почав розгляд справи за конституційним поданням 51 народного депутата України щодо офіційного тлумачення положення „на наступній черговій сесії Верховної Ради України“, яке міститься у статті 155 Конституції України, у формі письмового слухання.

Суд завершив дослідження матеріалів справи на відкритому пленарному засіданні і перейшов до закритої частини пленарного засідання для прийняття рішення у справі.

 

***

Перша колегія суддів на засіданні розглядала питання про розподіл конституційного подання, що надійшло до Конституційного Суду України, від Верховного Суду України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень пункту 11 Прикінцевих положень Закону України „Про Державний бюджет на 2016 рік” від 25 грудня 2015 року № 928-VIII.

На засіданні колегії затверджено суддю-доповідача.

 

***

Друга колегія суддів на засіданні розглядала питання про розподіл звернення, що надійшло до Конституційного Суду України, від Верховної Ради України про надання висновку щодо відповідності доопрацьованого законопроекту про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя) вимогам статей 157 і 158 Конституції України.

На засіданні колегії затверджено суддю-доповідача.

 

***

Друга колегія суддів на засіданні розглядала питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за зверненням Верховної Ради України про надання висновку щодо відповідності доопрацьованого законопроекту про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя) вимогам статей 157 і 158 Конституції України.

Колегія суддів прийняла Ухвалу про відкриття конституційного провадження у цій справі.

 

***

Третя колегія суддів на засіданні розглядала питання про розподіл подання, що надійшло до Конституційного Суду України, від Верховного Суду України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень абзаців першого, другого, четвертого, шостого частини п’ятої статті 141 Закону України „Про судоустрій і статус суддів“.

На засіданні колегії затверджено суддю-доповідача.

 

***

Конституційний Суд України на засіданні обговорював питання про форму розгляду справи за зверненням Верховної Ради України про надання висновку щодо відповідності доопрацьованого законопроекту про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя) вимогам статей 157 і 158 Конституції України.

Суд прийняв Ухвалу про розгляд справи на пленарному засіданні невідкладно у формі письмового слухання.

 

30 січня

 

Конституційний Суд України на пленарному засіданні розглянув справу за зверненням Верховної Ради України про надання висновку щодо відповідності доопрацьованого законопроекту про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя) вимогам статей 157 і 158 Конституції України у формі письмового слухання.

Суд надав висновок у цій справі.

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України