Хроніка розгляду справ - 30 червня - 3 липня 2015 р.

Версія для друку

 

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-11-38

факс 287-36-16

 

 

Хроніка розгляду справ

30 червня – 3 липня 2015 р.

 

 

30 червня

 

Конституційний Суд України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень частини першої статті 13 Закону України „Про психіатричну допомогу“.

         Суд продовжить розгляд цієї справи на одному з наступних пленарних засідань.

 

***

        

Третя колегія суддів на засіданні розглядала питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним зверненням громадянина Галкіна Олександра Юрійовича щодо офіційного тлумачення положень статті 44 Кодексу законів про працю України в системному зв’язку з положеннями пункту 7 частини першої статті 20, пункту 1 частини першої статті 21 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи“, пункту 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України.

         Ухвалою колегії відмовлено у відкритті конституційного провадження. Здійснюється підготовка справи до розгляду на одному із засідань Суду.

 

 

1 липня

 

Конституційний Суд України на засіданні розглядав питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним зверненням громадянина Хейфеца Сергія Максовича щодо офіційного тлумачення положень частини другої статті 424 Кримінального процесуального кодексу України у взаємозв’язку з положеннями частини першої статті 55 Конституції України.

Суд прийняв Ухвалу про відмову у відкритті конституційного провадження на підставі пункту 2, 3 статті 45 Закону України „Про Конституційний Суд України“ – невідповідність конституційного звернення вимогам, передбаченим Конституцією України, цим Законом і непідвідомчість Конституційному Суду України питань, порушених у конституційному зверненні.

 

***

 

Конституційний Суд України на засіданні продовжив розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 49 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень розділу І, пункту 2 розділу ІІІ Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення“.

Суд продовжить розгляд цього питання на одному з наступних засідань.

 

***

 

Третя колегія суддів на засіданні розглядала питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 50 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України „Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років“ від 9 квітня 2015 року № 315-VIII.

Ухвалою колегії відмовлено у відкритті конституційного провадження. Здійснюється підготовка справи до розгляду на одному із засідань Суду.

 

2 липня

 

         Конституційний Суд України на засіданні розглядав питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним зверненням громадянина Гончарова Павла Васильовича щодо офіційного тлумачення положень частини другої, третьої статті 13 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту“.

         Суд продовжить розгляд цього питання на одному з наступних засідань.

 

***

 

Конституційний Суд України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) положення абзацу сьомого частини дев’ятої статті 11 Закону України „Про державну допомогу сім’ям з дітьми“.

         Суд продовжить розгляд цієї справи на одному з наступних пленарних засідань.

 

 

3 липня

 

Судді Конституційного Суду України працювали у колегіях та постійних комісіях, а також готували матеріали справ для розгляду на наступних засіданнях.

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України