Перший сенат розпочав розгляд справи щодо конституційності законодавчих приписів стосовно підстави для відрахування здобувача вищої освіти за порушення умов договору

Версія для друку

 

1 травня, 2024

 

Перший сенат Конституційного Суду України 1 травня 2024 року на відкритій частині пленарного засідання у формі письмового провадження розпочав розгляд справи за конституційною скаргою Падєріна Володимира Олександровича.

Заявник просить Суд перевірити на конституційність пункт 5 частини першої статті 46 Закону України „Про вищу освіту“ від 1 липня 2014 року№ 1556–VІІ, за яким підставами для відрахування здобувача вищої освіти є, зокрема, „порушення умов договору (контракту), укладеного між закладом вищої освіти та особою, яка навчається, або фізичною (юридичною) особою, яка оплачує таке навчання“ (пункт 5 частини першої статті 46).

Суддя-доповідач у справі – Оксана Грищук.

Під час пленарного засідання Суд вирішив відкласти розгляд цієї справи у зв’язку з неявкою суб’єкта права на конституційну скаргу Володимира Падєріна та/або його представника Микити Євстіфеєва.

Отже, у розгляді цієї справи Суд оголосив перерву.

Переглянути відеозапис пленарного засідання можна на офіційному вебсайті Суду в рубриці „Архів відеотрансляцій засідань“.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України