У День Української Державності в Конституційному Суді урочисто підняли Державний Прапор України

Версія для друку

28.07.2022

Сьогодні, 28 липня, на площі біля будівлі Конституційного Суду України судді, працівники Секретаріату Суду й військовослужбовці Управління державної охорони України хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації та з нагоди Дня Української Державності урочисто підняли Державний Прапор України й виконали Державний Гімн.

24 серпня 2021 року Президент України видав Указ «Про День Української Державності», яким з метою утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, спираючись на історію української державності, яка сягає своїм корінням часів заснування міста Києва та розквіту держави за часів князя Київського Володимира Великого, ​ постановлено відзначати День Української Державності щорічно 28 липня — у День Хрещення Київської Руси-України, коли вшановується пам’ять про видатного державотворця, святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого.

Цьогоріч державне свято відбувається під час шостого місяця війни росії проти нашої держави. І саме тому, відзначення цього свята є надзвичайно важливим для українців. Адже День Української Державності утверджує, що Україна – це держава з тисячолітніми історією та традиціями, своєю мовою, національною культурою і самобутністю, а також спростовує дезінформацію про так звану єдність походження українського та російського народів. Історичний досвід нагадує, що саме в єдності наша сила, і головною цінністю для всіх нас є незалежна та цілісна держава.

У цей день бажаємо всім миру, злагоди і щасливого життя у вільній та незалежній Україні! Україна переможе!

Слава Україні!
Героям слава!

 

       

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

 

 

 

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України