У травні 2022 року Конституційний Суд України провів 36 засідань та ухвалив 95 актів Суду

Версія для друку

01.06.2022

 

Конституційний Суд України в умовах воєнного стану і в особливий період продовжує здійснювати конституційні функції.

Проводяться засідання Конституційного Суду України, пленарні засідання і засідання Великої палати та сенатів Суду, а також колегій суддів Суду.

Упродовж травня поточного року Конституційний Суд України провів
36 засідань та ухвалив 95 актів. З них: 72 ухвали Великої палати Суду; 2 ухвали сенату Суду; 16 ухвал колегій суддів Суду та 5 постанов Суду.

Працівники Секретаріату та патронатні служби суддів забезпечують належну роботу суддів Суду з метою здійснення основних повноважень Конституційного Суду. Зокрема, продовжують готувати матеріали для проведення засідань Суду, приймати та опрацьовувати конституційні скарги, запити на публічну інформацію та звернення, які надходять до Конституційного Суду України, тощо.

У травні поточного року до Суду надійшли 15  конституційних скарг. За результатами їх попередньої перевірки 6 конституційних скарг розподілено суддям-доповідачам. Суб’єктам права на конституційні скарги повернуто 8 скарг, які за формою не відповідали вимогам Закону України „Про Конституційний Суд України“ та 1 конституційна скарга знаходиться на опрацюванні в Секретаріаті Суду.

Також за цей час Секретаріат Суду підготував та надіслав  22  відповіді на запити на публічну інформацію і звернення громадян.

 

 

Інформує відділ комунікацій та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2022 Конституційний Суд України