Упродовж липня Конституційний Суд України провів 40 засідань та ухвалив 70 актів Суду

Версія для друку

Упродовж липня 2021 року в Конституційному Суді України відбулося 40 засідань: 17 закритих частин пленарних засідань і 7 засідань Великої палати Суду; 1 засідання Суду; 7 закритих частин пленарних засідань і 1 засідання Другого сенату Суду; 7 засідань колегій суддів Першого і Другого сенатів Суду.

На цих засіданнях Конституційний Суд України ухвалив 70 актів Суду. Велика палата ухвалила 2 рішення у справах за конституційними поданнями народних депутатів України та постановила 42 ухвали, з них 41 – про подовження строку постановлення колегіями суддів Конституційного Суду ухвал про відкриття або про відмову у відкритті конституційного провадження у справі. Також Суд ухвалив 1 постанову про внесення змін до персонального складу Постійної комісії з питань регламенту та етики Суду.

У зазначений період Другий сенат Суду ухвалив 3 рішення у справах за конституційними скаргами громадян. Колегії суддів постановили 12 ухвал про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами (одностайно).

Протягом місяця до Суду надійшло 35 конституційних скарг. За результатами попередньої перевірки 17 конституційних скарг розподілено суддям-доповідачам. Суб’єктам права на конституційні скарги повернуто ‒ 18 скарг, які за формою не відповідали вимогам Закону України „Про Конституційний Суд України“. Також Секретаріатом підготовлено та надіслано  73 відповіді на запити на публічну інформацію і звернення громадян.

30.07.2021

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України