Візит делегації Конституційного Суду Республіки Корея до Конституційного Суду України

Версія для друку

Візит делегації Конституційного Суду Республіки Корея до Конституційного Суду України

 

06.09.2019

2–5 вересня у Конституційному Суді України відбувся робочий візит делегації Конституційного Суду Республіки Корея з метою вивчення і оцінки стану наявних ІТ-систем Конституційного Суду України та розробки ІТ-проекту можливої подальшої модернізації ІТ-комплексу Суду.

 

У складі делегації Конституційного Суду Республіки Корея: директор відділу інформаційних технологій Конституційного Суду Республіки Корея Йі Янг-Йіл та його заступники Парк Мінсоо, Кім Бйеонг Соп. Від української сторони у зустрічах взяли участь керівник Секретаріату Конституційного Суду України Ярослав Василькевич, перший заступник керівника Секретаріату Суду Лариса Бірюк, заступники керівника Секретаріату Суду Валерій Альошин, Євген Бурлай, а також працівники структурних підрозділів Секретаріату Суду, до повноважень яких належить організаційне, аналітичне, юридичне, інформаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Суду.

Під час зустрічей обговорювалися і вивчалися питання щодо стану та можливих напрямів розбудови ІТ-систем Конституційного Суду України. У межах візиту представники Конституційного Суду України ознайомили делегацію Конституційного Суду Республіки Корея з інформаційно-комунікаційною системою Суду, зокрема, технічним забезпеченням залів засідань, а також впровадженням комп’ютерних систем і прикладних програмних продуктів.

У свою чергу, представники делегації Конституційного Суду Республіки Корея розповіли про електронну систему затвердження документів, яка працює у Конституційному Суді Республіки Корея. За словами директора відділу інформаційних технологій Конституційного Суду Республіки Корея, в Конституційному Суді Республіки Корея функціонує декілька взаємопов’язаних систем, зокрема, система надходження документів, система перевірки документів та електронний архів.

Окремо сторони окреслили пріоритетні завдання щодо удосконалення інформаційних технологій Суду та обговорили шляхи подальшої модернізації інформаційно-комунікаційної системи Конституційного Суду України.

Керівник Секретаріату Конституційного Суду України Ярослав Василькевич подякував представникам Конституційного Суду Республіки Корея за можливість обміну досвідом у сфері застосування новітніх інформаційних технологій та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

 

Інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України