З Днем Соборності України!

Версія для друку

 

22 січня, 2023

В Україні 22 січня відзначають День Соборності України. З цієї нагоди у Конституційному Суді підняли Державний Прапор України.

День Соборності нагадує нам про тривалий шлях боротьби, який здолав український народ, виборюючи гідність, свободу та прагнення жити в незалежній вільній державі.

Минуло 104 роки відтоді, коли в Києві проголосили Акт Злуки, і розділені частини України – Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка – возз’єдналися. Ця історична подія увінчала столітні прагнення і мрії українців жити в самостійній соборній державі.

Сьогодні, як ніколи, кожен із нас глибоко розуміє значення слова „СОБОРНІСТЬ“. Національна єдність, неподільність, свобода, незалежність, сім’я, дім, рідні історія та культура є тими головними цінностями, за які воювали наші пращури, і тепер виборює українське військо.

Цінуємо й шануємо подвиги співгромадян, які відстоювали утвердження незалежної власної держави та єдність українських земель. Низько вклоняємося захисникам і захисницям, які боронять нашу свободу і цілісність рідної землі.

Переконані, що спільними зусиллями на воєнному, дипломатичному, інформаційному фронтах, зусиллями кожного українця, ми наближаємо перемогу і мир у нашій єдиній соборній Україні.

Бажаємо усім міцного здоров’я, злагоди, добра, глибокої віри в перемогу та європейське майбутнє України!

Українці всього світу, єднаймося!

В єдності – наша сила!

Слава Україні! Героям Слава!

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України