З Днем Збройних Сил України!

Версія для друку

6 грудня, 2022

В Україні 6 грудня відзначають День Збройних Сил України, мужніх захисників і захисниць нашої держави.

На Збройні Сили України покладено священну місію – щодня і щохвилини боронити кордони рідної землі, охороняти її повітряний і підводний простір, захищати мирне життя Українського народу.

Українські воїни з 2014 року активно боронять нашу країну від російських окупантів, крок за кроком відвойовують українські землі, демонструють стійкість, непохитність, міць і звитягу Українського війська. І своїми діями на полях боїв чи навіть у полоні ворога доводять: немає такої сили, яка може зламати дух Українських військовослужбовців.

Висловлюємо подяку за вашу щоденну ратну службу. Цінуємо й шануємо усіх, хто захищав і захищає нашу країну за будь-яких умов від ворога. Пишаємося вашою силою духу і волею. Низько вклоняємося подвигові Героїв, які боролися і віддали за Україну своє життя.

На честь Дня Збройних Сил України на площі біля будівлі Конституційного Суду України судді, працівники Секретаріату Суду й військовослужбовці Управління державної охорони України хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації та урочисто підняли Державний Прапор України.

Щиро бажаємо військовослужбовцям і ветеранам міцного здоров’я, наснаги, витримки, терпіння у шляхетній справі захисту країни.

Добра і злагоди вам і вашим родинам, перемоги і миру всій Україні!

 

Слава і честь військовослужбовцям Збройних Сил України!

Вічна пам’ять і шана загиблим Героям за свободу і незалежність!

Слава Україні! Героям Слава!

    

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України