4 грудня 2023 року буде проведено засідання Дорадчої групи експертів

Версія для друку

У понеділок, 4 грудня 2023 року, о 18:00 буде проведено друге засідання Дорадчої групи експертів для розгляду питання щодо ухвалення Методології оцінювання моральних якостей і рівня компетентності у сфері права.

Засідання Дорадчої групи експертів транслюватимуть наживо на офіційному вебсайті https://ccu.gov.ua/stream та ютуб-каналі Конституційного Суду України за посиланням: https://www.youtube.com, а також на офіційній Фейсбук сторінці Дорадчої групи експертів https://www.facebook.com/AGE.CCU та ютуб-каналі https://www.youtube.com/@AGE_CCU.

Відповідно до статті 102 Закону України „Про Конституційний Суд України” Дорадчу групу експертів утворено задля сприяння суб’єктам призначення суддів Конституційного Суду України в оцінюванні моральних якостей і рівня компетентності у сфері права кандидатів на посаду судді Конституційного Суду України.

Рішення Дорадчої групи експертів оформлюють протоколом та оприлюднюють на офіційному вебсайті Конституційного Суду України упродовж трьох днів із дня його ухвалення, якщо інші строки не встановлено Законом України „Про Конституційний Суд України”, із зазначенням результатів поіменного голосування.

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України