ДГЕ та НАБУ підписали Меморандум про співпрацю

Версія для друку

Дорадча група експертів (ДГЕ) та Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) 8 грудня 2023 року підписали Меморандум про співпрацю для сприяння оцінювання кандидатів на посади судді Конституційного Суду України.

Голова ДГЕ Алеш Залар подякував Директору НАБУ Семену Кривоносу за підтримку діяльності Дорадчої групи експертів і зазначив:

“Активна та плідна співпраця з НАБУ й іншими профільними органами та установами дозволить Дорадчій групі експертів мати повну базу відомостей про кандидатів, глибоко перевірити їх і в такий спосіб передати субʼєктам призначення лише доброчесних та професійних кандидатів”.

Секретар ДГЕ Ярослав Романюк також підкреслив, що Бюро може володіти інформацією, потрібною для роботи ДГЕ, і тісна співпраця з НАБУ дозволить підвищити та зміцнити довіру як до самого конкурсу, так і загалом до майбутнього оновленого складу Конституційного Суду України.

Своєю чергою Директор НАБУ Семен Кривонос висловив підтримку ДГЕ та сподівання, що співпраця з НАБУ дозволить Дорадчій групі експертів більш якісно виконати завдання, які стоять перед нею.

Меморандум із НАБУ, зокрема обумовлює отримання Дорадчою групою експертів інформаційних даних, які є потрібними для виконання функцій, визначених Законом України “Про Конституційний Суд України”.

Нагадаємо також, що 7 грудня 2023 року Дорадча група експертів та Національне агентство з питань запобігання корупції підписали Меморандум про співпрацю для консолідації зусиль у сфері запобігання корупції, формування доброчесного та високопрофесійного корпусу суддів, зокрема суддів Конституційного Суду України.

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України