21 березня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Суд розглядав справи за конституційними скаргами та ухвалив 3 ухвали

Версія для друку

Сьогодні, 21 березня, Велика палата на закритій частині пленарного засідання продовжила розгляд справи за конституційною скаргою Самсіна Ігоря Леоновича щодо відповідності Конституції України положення другого речення частини першої статті 54 Закону України „Про судоустрій і статус суддів“. Її розгляд відбудеться на одному з наступних пленарних засідань.

Велика палата на засіданні ухвалила ухвалу про розгляд справи за конституційним поданням Верховного Суду про відповідність Конституції України частини четвертої статті 75 Сімейного кодексу України у формі письмового провадження.

Також Велика палата ухвалила дві ухвали про подовження до 20 квітня ц.р. строку ухвалення колегіями суддів Першого сенату Суду ухвал про відкриття або про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами Євстіфеєва Микити Ігоровича та Кріцак Ганни Степанівни.

Другий сенат на закритій частині пленарного засідання розглядав справу за конституційною скаргою Лазуренка Ігоря Олександровича щодо відповідності Конституції України приписів абзаців четвертого, п’ятого частини другої статті 70 Закону України „Про виконавче провадження“, абзаців третього, четвертого частини другої статті 50 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування“. Її розгляд Суд продовжить на одному з наступних пленарних засідань.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України