22 вересня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Другий сенат Суду і колегія суддів розглянули низку питань

Версія для друку

Сьогодні, 22 вересня, відбулися засідання Другого сенату і колегії суддів.

Так, Другий сенат на засіданні розглядав питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційною скаргою громадянина України Губка Ігоря Івановича щодо відповідності Конституції України положення пункту 1 частини п’ятої статті 361 Кодексу адміністративного судочинства України. Розгляд цього питання буде продовжено на одному із наступних засідань.

За результатами розгляду питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Кротюка Олександра Володимировича  щодо відповідності Конституції України положення пункту 4 частини першої статті 284 Кримінального процесуального кодексу України постановлено Ухвалу Другого сенату Конституційного Суду України про відкриття конституційного провадження у справі.

Також Другий сенат розглянув питання щодо визначення форми конституційного провадження у справі за конституційною скаргою  Соловйова Володимира Миколайовича щодо відповідності Конституції України окремих положень розділу 3 Закону України "Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів" від 3 жовтня 2017 року № 2147-VIII. Постановлено Ухвалу Другого сенату про розгляд справи у формі письмового провадження.

Крім того, відбулося засідання Першої колегії суддів Другого сенату КСУ з розгляду питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Кушаби Івана Петровича щодо відповідності Конституції України положень частини четвертої статті 424 Кримінального процесуального кодексу України. За результатами розгляду постановлено Ухвалу колегії суддів про відмову у відкритті конституційного провадження у цій справі (остаточна).

 

22.09.2021

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України