27 жовтня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Другий сенат розглядав справу за конституційною скаргою Абрамовича О.В. Колегією суддів постановлено 2 ухвали

Версія для друку

 

У середу, 27 жовтня, Другий сенат Суду на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційною скаргою Абрамовича Олексія Володимировича щодо відповідності Конституції України положення пункту 2 частини другої статті 40 Житлового кодексу Української  РСР.

Її розгляд буде продовжено на одному з наступних пленарних засідань Другого сенату.

Цього ж дня відбулося засідання Першої колегії суддів Другого сенату Конституційного Суду України, на якому розглядалося питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Бобир Лариси Борисівни щодо відповідності Конституції України окремих положень частини шостої статті 58 Закону України „Про банки і банківську діяльність“.

За результатами його розгляду колегія суддів не одностайно постановила Ухвалу про відмову у відкритті конституційного провадження. Отже, питання щодо відкриття конституційного провадження у цій справі розглядатиметься на засіданні Другого сенату Суду.

Крім того, на засіданні Першої колегії суддів Другого сенату розглядалося питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю „ДЖУССО УКРАЇНА“ щодо відповідності Конституції України положень частин першої, третьої статті 255 Господарського процесуального кодексу України  від 6 листопада 1991 року № 1798–XII. За наслідками розгляду постановлено Ухвалу про відмову у відкритті конституційного провадження у справі (остаточна).

 

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2022 Конституційний Суд України