28 вересня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Розгляд справ на засіданнях сенатів Суду

Версія для друку

28 вересня, 2022

Сьогодні, 28 вересня, Перший сенат на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційною скаргою Біляка Миколи Дем'яновича щодо відповідності Конституції України окремих положень статті 2 Закону України „Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи“ від 8 липня 2011 року № 3668-VI, абзацу шостого частини п'ятнадцятої статті 86 Закону України „Про прокуратуру“ від 14 жовтня 2014 року № 1697-VII.

Ухвалено Ухвалу Першого сенату про об’єднання конституційних проваджень у справі за конституційними скаргами Болотнікової Антоніни Петрівни, Райкун Ганни Василівни, Мельничука Ігоря Степановича, Ковбасюка Віталія Васильовича та у справі за конституційною скаргою Біляка Миколи Дем’яновича.

 Другий сенат на відкритій частині пленарного засідання у формі письмового провадження розглянув справу за конституційною скаргою Єфіменко Антоніни Іванівни щодо відповідності Конституції України окремого припису статті 2 Закону України „Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи“ від 8 липня 2011 року № 3668-VІ  та перейшов до закритої частини пленарного засідання.

Крім того, Другий сенат на пленарному засідання продовжив розгляд справи за конституційними скаргами Жиденка Володимира Вікторовича та Петренка Віктора Олексійовича щодо відповідності Конституції України приписів статті 2 Закону України „Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи“ від 8 липня 2011 року № 3668-VI. Подальший розгляд цієї справи відбудеться на одному з наступних пленарних засідань.

Також Другий сенат розглядав питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Калити Вікторії Алімівни щодо відповідності Конституції України положень абзаців дев'ятого, десятого підпункту 41 пункту 21 розділу І, пункту 6, абзацу шостого пункту 19 розділу II „Прикінцеві і перехідні положення“ Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури“ від 19 вересня 2019 року № 113‒ІХ. Його розгляд буде продовжено на одному з наступних засідань.

Окрім цього, Другий сенат на засіданні ухвалив Ухвалу про тимчасове залучення до 30 листопада 2022 року до складу неповноважної за складом Третьої колегії суддів Другого сенату Суду судді з іншої колегії цього ж сенату.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України