7 вересня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Перший та Другий сенати розглядали справи за конституційними скаргами

Версія для друку

 

07.09.2022

У середу, 7 вересня, Перший сенат на засіданні розглядав питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Біляка Миколи Дем'яновича щодо відповідності Конституції України окремих положень статті 2 Закону України „Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи“ від 8 липня 2011 року № 3668-VІ, абзацу шостого частини п'ятнадцятої статті 8 Закону України „Про прокуратуру“ від 14 жовтня 2014 року № 1697-VІІ. Ухвалено Ухвалу про відкриття конституційного провадження у справі.

Окрім цього, Перший сенат ухвалив Ухвалу про розгляд справи за конституційною скаргою Біляка М.Д. у формі письмового провадження.

Також відбулися пленарні засідання Другого сенату. Розглядалася справа за конституційною скаргою Представництва „АНДРІТЗ ГАЙДРО ГмбХ“ щодо конституційності положень пункту 120-1.1 статті 120-1 Податкового кодексу України. Подальший її розгляд відбудеться на одному з наступних пленарних засідань.

У справі за конституційною скаргою Соловйова Володимира Миколайовича щодо відповідності Конституції України окремих приписів розділу 3 Закону України „Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів“ від 3 жовтня 2017 року № 2147-VIII Другий сенат ухвалив Ухвалу про закриття конституційного провадження.

Цього ж дня відбулося засідання Першої колегії суддів Першого сенату, на якому ухвалено Ухвалу (остаточну) про відмову у відкритті конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Попової Тетяни Василівни щодо відповідності Конституції України частини другої статті 51 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України