8 лютого. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Відбулися засідання Першого сенату та колегії суддів Другого сенату Суду

Версія для друку

8 лютого, 2023       

Перший сенат на відкритій частині пленарного засідання у формі письмового провадження розглянув справу за конституційною скаргою Франка Андрія Володимировича щодо конституційності приписів абзацу другого частини першої статті 483 Митного кодексу України та перейшов до закритої частини пленарного засідання для ухвалення рішення.

У справі за конституційною скаргою Тимошенкової Оксани Василівни щодо конституційності пункту 6, окремого положення абзацу шостого пункту 19 розділу ІІ „Прикінцеві і перехідні положення“ Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури“ від 19 вересня 2019 року № 113–ІХ Перший сенат ухвалив Ухвалу про розгляд справи у формі письмового провадження.

Цього ж дня Друга колегія суддів Другого сенату Суду на засіданні ухвалила Ухвалу про відкриття конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Парового Володимира Івановича щодо конституційності окремих приписів статті 2 Закону України „Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи“ від 8 липня 2011 року № 3668–VI, першого речення абзацу шостого частини п’ятнадцятої статті 86 Закону України „Про прокуратуру“ від 14 жовтня 2014 року № 1697–VІI. Питання, пов’язані з конституційним провадженням у справі, розглядатимуться на засіданні Другого сенату.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України