9 листопада. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Засідання Другого сенату та колегії суддів: ухвалено 4 ухвали

Версія для друку

 

9 листопада, 2022

 

У середу, 9 листопада, Другий сенат на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційними скаргами Соломахи Людмили Іванівни та Бурбака Валерія Миколайовича щодо відповідності Конституції України приписів частини третьої статті 142 Закону України „Про судоустрій і статус суддів“ від 2 червня 2016 року № 1402-VIII. Її розгляд буде продовжено на одному з наступних пленарних засідань.

Другий сенат на пленарному засіданні ухвалив Ухвалу про об’єднання в одне конституційне провадження справ за двома конституційними скаргами Сиротенка Сергія Євгеновича щодо відповідності  Конституції  України  окремих приписів  пункту 2 частини дев’ятої статті 171, пункту  4  частини п’ятої статті 246 Кодексу адміністративного судочинства України.

Також на засіданні Другого сенату ухвалено Ухвалу про розгляд справи за конституційною скаргою Сиротенка Сергія Євгеновича у формі письмового провадження.

У справі за конституційною скаргою Чайкіна Володимира Васильовича щодо відповідності Конституції України пункту 1 частини другої статті 394 Цивільного процесуального кодексу України Другий сенат ухвалив Ухвалу (остаточну) про відмову у відкритті конституційного провадження.

Цього ж дня відбулося засідання Другої колегії суддів Другого сенату, на якому ухвалено Ухвалу про відкриття конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Оніщенка Руслана Ілліча щодо відповідності Конституції України частини шостої статті 615 Кримінального процесуального кодексу України. Питання, повязані з конституційним провадженням у справі, розглядатимуть на засіданні Другого сенату.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України