Хроніка розгляду справ - 31 жовтня - 4 листопада 2016 р.

Версія для друку

          СЕКТОР ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОЇ РОБОТИ

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-10-25

факс 287-36-16

Хроніка розгляду справ

31 жовтня- 4 листопада

31 жовтня 

Судді Конституційного Суду України працювали у колегіях та постійних комісіях, а також готували матеріали справ до розгляду на наступних засіданнях.

 1 листопада 

Конституційний Суд України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційним зверненням публічного акціонерного товариства „УкрСиббанк“ щодо офіційного тлумачення положення другого речення частини четвертої статті 559 Цивільного кодексу України.

Суд прийняв Ухвалу про припинення конституційного провадження у цій справі.

***

Друга колегія суддів на засіданні продовжила розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) положення частини шостої статті 182 Кодексу адміністративного судочинства України.

Колегія суддів прийняла Ухвалу про відмову у відкритті конституційного  провадження у справі.

***

Друга колегія суддів на засіданні розглядала питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним зверненням Державної аудиторської служби України щодо офіційного тлумачення положень частини першої статті 16414 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Колегія суддів прийняла Ухвалу про відмову у відкритті конституційного  провадження у справі.

2 листопада

Конституційний Суд України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційним поданням 51 народного депутата України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положення пункту 7 Прикінцевих положень Закону України „Про Державний бюджет України на 2016 рік“.

Суд продовжить розгляд цієї справи на одному з наступних пленарних засідань.

***

Конституційний Суд України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційним поданням 50 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень пункту 7 розділу ІІ Закону України „Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні“.

Суд продовжить розгляд цієї справи на одному з наступних пленарних засідань.

***

Перша колегія суддів розглядала питання щодо відкриття конституційного провадження у справах:

  • за конституційним зверненням благодійного фонду «Розвиток» щодо офіційного тлумачення положень частини другої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації»;
  • за конституційним зверненням Кучера Олексія Володимировича щодо офіційного тлумачення положень статті 481 Кримінального процесуального кодексу України у взаємозв’язку з положеннями його статей 36, 276-278, статті 49 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 7 липня 2010 року № 2453 – VI зі змінами, статті 31 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статті 23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», статті 20 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини»;  
  •  за конституційним поданням Харківської міської ради щодо офіційного тлумачення положень абзацу другого частини четвертої статті 23 Закону України «Про прокуратуру» у системному зв’язку з положеннями абзацу першого частини третьої, абзаців першого, третього частини четвертої, абзаців першого, другого частини шостої статті 23 цього закону, статті 20 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 За результатами розгляду зазначених конституційних звернень та конституційного подання винесені Ухвали колегії про відмову у відкритті конституційних проваджень.

***

Друга колегія суддів на засіданні розподілила конституційне подання, що надійшло до Конституційного Суду України від Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) частини дев’ятої статті 46 Закону України «Про Кабінет Міністрів України» та затвердила суддю-доповідача.

3 листопада

Конституційний Суд України у формі усного слухання розпочав розгляд справи за конституційним поданням 49 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частини дев’ятої статті 61, частини третьої статті 105 Закону України „Про вибори народних депутатів України“, пункт 3 розділу ІІ „Прикінцеві та перехідні положення“ Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про вибори народних депутатів України“ щодо виключення кандидатів у народні депутати України з виборчого списку партії у багатомандатному окрузі“.

Конституційний Суд України завершив дослідження матеріалів справи на відкритому пленарному засіданні у формі усного слухання і перейшов до закритої частини пленарного засідання для подальшого обговорення та прийняття рішення.

Суд продовжить розгляд цієї справи на одному з наступних пленарних засідань.

4 листопада

Судді Конституційного Суду України працювали у колегіях та постійних комісіях, а також готували матеріали справ до розгляду на наступних засіданнях.

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України