Інформація щодо діяльності Конституційного Суду України у жовтні: відбулося 43 засідання та ухвалено 47 актів Суду

Версія для друку

У жовтні 2021 року у Конституційному Суді України відбулося 43 засідання, з них: 14 закритих частин пленарних засідань Великої палати Суду; 4 засідання Великої палати Суду; 4 засідання Суду; 3 пленарних засідання Першого сенату Суду (письмове провадження); 3 засідання Першого сенату Суду; 5 закритих частин пленарних засідань Другого сенату Суду; 1 засідання Другого сенату Суду; 9 засідань колегій суддів Першого і Другого сенатів Суду.

На цих засіданнях Конституційний Суд України ухвалив 47 актів Суду. Велика палата Суду постановила 20 ухвал, Перший і Другий сенати Суду – 5 ухвал. Другий сенат Суду ухвалив Рішення у справі за конституційною скаргою. Також Суд ухвалив 2 постанови. Окрім цього, колегії суддів Суду постановили 19 ухвал.

Протягом місяця до Суду надійшло одне конституційне подання та 26 конституційних скарг. Конституційне подання та 12 конституційних скарг за результатами попередньої перевірки розподілено суддям-доповідачам. Суб’єктам права на конституційні скарги повернуто ‒ 15 скарг, які за формою не відповідали вимогам Закону України „Про Конституційний Суд України“, одна конституційна скарга знаходиться на опрацюванні в Секретаріаті.

Також Секретаріатом Суду підготовлено та надіслано 62 відповіді на запити на публічну інформацію і звернення громадян.

 

01.11.2021

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України