Конституційний Суд України: підсумки роботи за серпень

Версія для друку

     

Упродовж серпня 2021 року в Конституційному Суді України відбулося 6 засідань: 2 пленарних засідання Великої палати Суду (закриті частини), 2 засідання Великої палати та 2 засідання колегій суддів Першого і Другого сенатів Суду.

На цих засіданнях ухвалено 44 акти Суду, з них: 35 ухвал Великої палати Суду про подовження строку постановлення колегіями суддів Суду ухвал про відкриття або про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах; 1 ухвалу Великої палати Суду про відмову у відкритті конституційного провадження у справі за конституційним поданням; 2 ухвали колегій суддів Суду про відкриття конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами; 6 ухвал колегій суддів Суду про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами (остаточні).

До Конституційного Суду України у зазначений період надійшло 58 конституційних скарг. За результатами попередньої перевірки 37 конституційних скарг розподілено суддям-доповідачам. Суб’єктам права на конституційні скарги повернуто 16 скарг, які за формою не відповідали вимогам Закону України «Про Конституційний Суд України», 5 конституційних скарг знаходиться на опрацюванні в Секретаріаті Суду.

Також Секретаріатом Суду підготовлено та надіслано 73 відповіді на запити на публічну інформацію і звернення громадян.

        

01.09.2021

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2022 Конституційний Суд України