Конституційний Суд України відвідали представники ГО «Україна-2050»

Версія для друку

Конституційний Суд України відвідали представники ГО «Україна-2050»

 

20.12.2019

У Конституційному Суді України відбулася зустріч Голови Конституційного Суду України Олександра Тупицького з президентом громадської організації «Україна-2050», президентом Світового Конгресу Українців (2008-2018 рр.), Головою Міжнародної місії Світового Конгресу Українців зі спостереження за виборами 2019 року Евгеном Чолієм.

У заході взяли участь судді Конституційного Суду України Віктор Колісник та Олег Первомайський, керівник Секретаріату Конституційного Суду України Ярослав Василькевич, заступниця президента Світового Конгресу Українських Молодіжних Організації Теона Кахіані.

Під час зустрічі було представлено головні цілі громадської організації «Україна-2050», метою діяльності якої є допомога українцям у втіленні в життя державотворчих процесів, які б сприяли розвитку України як незалежної, суверенної, демократичної та економічно стабільної європейської держави, а також захисту інтересів українців і підвищення їхнього добробуту. Представники громадської організації «Україна-2050» також наголосили на важливості зміцнення обороноздатності України задля захисту її територіальної цілісності та подолання наслідків гібридної війни.

Важливими аспектами діяльності громадської організації «Україна-2050» є, зокрема, питання, пов’язані з завершенням євроінтеграції України, її повноцінним членством в Європейському Союзі та підвищенням індексу щастя українців.

Під час зустрічі співрозмовники обговорили й інші актуальні питання в контексті подальшої співпраці задля захисту прав українців в усіх країнах світу.

 

Інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України