Пленарні засідання та засідання Великої палати Конституційного Суду України

Версія для друку

Пленарні засідання та засідання Великої палати Конституційного Суду України

15.06.2021

Сьогодні, 15 червня, Велика палата Конституційного Суду України на закритих частинах пленарних засідань продовжила розгляд справ за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо конституційності статті 90, підпункту 1 пункту 2 розділу XI „Прикінцеві та перехідні положення“ Закону України „Про державну службу“ від 10 грудня 2015 року № 889-VIIІ, частини сьомої статті 21 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування“ та конституційним поданням 59 народних депутатів України щодо конституційності Закону України „Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення“. Розгляд зазначених справ буде продовжено на наступних пленарних засіданнях Великої палати.

Цього ж дня проведено низку засідань Великої палати Суду. Зокрема, за результатами розгляду питання про залучення до участі у розгляді справи за конституційними скаргами Забари Альони Володимирівни, Мартиросяна Гагіка Міграновича щодо конституційності положень частини першої статті 142, Кодексу України про адміністративні правопорушення та Копилової Надії Анатоліївни щодо конституційності положень частини першої статті 142, частини п’ятої статті 2791 Кодексу України про адміністративні правопорушення постановлено Ухвалу Великої палати про залучення до участі у розгляді справи учасників конституційного провадження.

Також Велика палата на засіданні продовжила розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 46 народних депутатів України щодо конституційності Постанови Верховної Ради України „Про призначення Шкарлета С. М. Міністром освіти і науки України“. Розгляд питання буде продовжено на одному з наступних засідань.

Крім того, Велика палата постановила 6 ухвал про подовження строку постановлення колегіями суддів Конституційного Суду України ухвал про відкриття або про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційним поданням, конституційним зверненням та конституційними скаргами.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України