У Конституційному Суді України відбулася зустріч з Послом Європейського Союзу

Версія для друку

У Конституційному Суді України відбулася зустріч з Послом Європейського Союзу

 

Відбулася робоча зустріч Голови Конституційного Суду України Олександра Тупицького та заступника Голови Конституційного Суду України Сергія Головатого з Головою Представництва Європейського Союзу в Україні, Послом ЄС Матті Маасікасом та працівником Політичного відділу Представництва Європейського Союзу в Україні Дмитром Горчаковим.

 

Під час зустрічі Олександр Тупицький ознайомив гостей з діяльністю Конституційного Суду України, його роллю в процесі змін до Конституції України, в тому числі, процедурою розгляду поданих до Суду законопроєктів. Він наголосив, що відповідно до Конституції України Конституційний Суд є незалежним органом, рівновіддаленим від усіх гілок влади. «Ми стоїмо на позиції верховенства Конституції в державі, і зміни які вносяться до неї, діятимуть десятиліттями та впливатимуть на життя всіх громадян».

Крім того, під час зустрічі було наголошено на важливості взаємодії між органами державної влади задля розвитку демократичної та правової держави. Також сторони обговорили доцільність використання експертних висновків авторитетних міжнародних органів, зокрема Венеційської комісії, на етапі внесення змін до чинного законодавства. В обговорені цих питань прийняв участь заступник Голови Конституційного Суду України Сергій Головатий.

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні, Посол ЄС Матті Маасікас подякував за організовану зустріч та надану інформацію. Він зазначив, що Європейський Союз вітає реформи, що здійснюються в Україні, відтак сторони запевнили у готовності до подальшої співпраці.

 

 

Інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України