У Конституційному Суді відбулась зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні

Версія для друку

У Конституційному Суді відбулась зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні

26 лютого 2020 року Голова Конституційного Суду України Олександр Тупицький провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Такаші Кураі.

На початку зустрічі сторони із приємністю згадали діалог, започаткований між Конституційним Судом України та представниками Нижньої палати Парламенту Японії минулого року. Посол високо оцінив надану японським парламентарям інформацію про роль Конституційного Суду в процесі внесення змін до Основного закону держави. За словами Такаші Кураі, в Японії тривають дискусії щодо внесення змін до Конституції, тому вивчення досвіду функціонування такої інституції як Конституційний Cуд і його роль в цьому процесі є важливим для Японії.

У свою чергу, Олександр Тупицький наголосив, що впродовж своєї діяльності Конституційний Суд України ухвалив близько 40 висновків щодо внесення змін до Основного закону держави, і радо готовий ділитися своїми напрацюваннями з партнерами.

Під час зустрічі сторони також торкнулися деяких аспектів функціонування і побудови судових систем України та Японії, а також обговорили можливі форми співпраці в майбутньому.

У зустрічі взяли участь заступник Голови Конституційного Суду України Сергій Головатий, судді Суду Віктор Кривенко, Петро Філюк, керівник Секретаріату Суду Віктор Бесчастний та працівники Посольства Японії в Україні.

 

                        

                        

                   

Інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

    

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України