17 травня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Відбулися засідання Великої палати КСУ та колегії суддів: розглядалися справи за конституційними поданнями та скаргами

Версія для друку

 

У вівторок, 17 травня, Велика палата Конституційного Суду України на закритій частині пленарних засідань продовжила розгляд справ:

- за конституційним поданням 56 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України окремих положень Закону України „Про повну загальну середню освіту“;

- за конституційним поданням 45 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України положень частини першої, пункту 1 частини третьої статті 11 Закону України „Про Державне бюро розслідувань“;

- за конституційними скаргами Забари Альони Володимирівни, Мартиросяна Гагіка Міграновича, Трутнєва Сергія Валерійовича щодо відповідності Конституції України положень частини першої статті 14Кодексу України про адміністративні правопорушення та Копилової Надії Анатоліївни щодо відповідності Конституції України  положень частини першої статті 142, частини п’ятої статті 279Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Подальший розгляд цих справ відбудеться на одному з наступних пленарних засідань Великої палати.

На засіданні Великої палати постановлено 63 ухвали про подовження строків постановлення ухвал колегій про відмову у відкритті або про відкриття конституційного провадження у справах за конституційними зверненнями, поданнями та скаргами. Строк подовжено до 16 червня 2022 року.

Крім того, відбулося засідання Конституційного Суду України, на якому ухвалено Постанову Суду про передання дизельного пального (талони) на потреби військової частини Міністерства оборони України.

Цього ж дня відбулося засідання Першої колегії суддів Першого сенату, на якому постановлено 2 ухвали про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами Ващенка С.Є. та Циганенка О.П.

17.05.2022

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2022 Конституційний Суд України